studené misy, chlebíčky, chuťovky a iné doplnkové služby
Vitajte vo svete pestrých farieb a rozmanitých vôní, čerstvých lahôdok a oku lahodiacej zeleninovo-ovocnej ozdoby. V tomto svete sa môžete ocitnúť aj Vy a Vaša rodinka či priatelia.

Dobrý večer,

chcela by som sa Vám velmi pekne poďakovať. Všetko bolo veľmi chutné a čerstvé a okrem toho nadherne naaranžované, takze si užili nielen naše chuťové bunky ale bola to pastva aj pre oči. Ešte raz veľká vďaka.

Želám Vám pekný večer

S pozdravom
Martina Bokorová

Objednávka z 27.6.2017
Srdečne ďakujeme za pochvalu.
Vaša Bagetka - SH

Akcia - krst kníh vydavateľstva Plat4M - Books z 10.5.2017 Poďakovanie na fb.stránke Bagetky - SH Plat4M Books zdieľa príspevok používateľa Bagetka - SH.
23 hod. ·

OBČERSTVENIE NA KRSTE. Opäť sme využili služby spoločnosti Bagetka - SH na našom krste. Majiteľ firmy spolu so svojimi pracovníkmi opäť vykúzlil chutne občerstvenie, ktoré len umocnilo príjemnú chuť tohto podujatia. Vážený pán Tvrdoň, vaše služby budeme radi využívať aj v budúcnosti a odporúčať našim partnerom pre ich akcie!

Ďakujeme Bagetka - SH s.r.o.

Mária Kubovčíková
prevzaté z emailu 3.5.2016

15:48 (pred 1 hodinou)

komu: mne
Vážený pán Tvrdoň,
chcem sa Vám dodatočne veľmi pekne poďakovať za oku lahodiace a chutné pohostenie, ktorým ste spríjemnili oslavu mojich narodenín.
Želám Vám ešte veľa ďalších spokojných a vďačných zákazníkov.

Srdečne ďakujeme Bagetka - SH

Poďakovanie na stránku ELTICO od pani GUOTHOVEJ, prišlo 29.8.2015

Čas a miesto dodania: Poďakovanie
Poznámka:
Vážený p. Tvrdoň, chcela by som Vám veľmi pekne poďakovať za kvalitne pripravené občerstvenie na obhajobu dizertačnej práce svojho priateľa. Vaše chlebíčky boli vynikajúce a štrúdle mali tak veľký úspech, že ich hostia hneď skonzumovali. Vážim si Váš profesionálny prístup a ďakujem za nielen chutné, ale aj krásne vyzerajúce pokrmy, ktoré všetci zúčastnení pozitívne ocenili. S pozdravom Veronika Guothová

Srdečne ďakujeme !

Vaša Bagetka - SH

Poďakovanie od pani Vierky z 25.5.2015

Dobrý deň p. Tvrdoň,Dodatočne sa Vám chcem poďakovať za pripravené obložené misy, ktoré boli nielen veľmi pekne upravené a efektné pre oko ale boli aj čerstvé a veľmi chutné. Páčili sa a chutili všetkým mojim kolegom a hosťom, určite Vás odporučím aj ostatním....

Ešte raz vďaka.S pozdravomIng.Viera Dojčárová

Ďakujeme veľmi pekne !!!
Bagetka - SH

POĎAKOVANIE
od pani Škultéty z Rovinky
prevzaté z emailu dňa 10.3.2015

Dobry den,

Touto cestou sa chceme velmi pekne podakovat za chutne sprijemnenie rodinnej udalosti – krstu nasich deti. P. Tvrdon nas prekvapil ustretovostou a napriek velmi kratkemu terminu sa mu podarilo vykuzlit prekvapenie nielen gastronomicke a oku lahodiace, ale aj samotnou pripravou a balenim jedla na vysoko profesionalnej urovni zabezpecil bezproblemovy priebeh oslavy (cca. 25 ludi).

Dakujeme.

Ďakujeme, Vaša Bagetka - SH

Poďakovanie za občerstvenie na školskom plese Pedagogickej a sociálnej akadémie v Bratislave. Pripravili sme občerstvenie pre 140 osôb.
Prevzaté z info@eltico.sk 8.2.2014

Dobrý deň,pán Tvrdoň. Srdečná vďaka za bezkonkurenčný servis a superchutné občerstvenie v podobe studeného bufetu na školskom plese. V plesovej tradícii budeme pokračovať a som presvedčená,že je to aj vďaka Vašim kvalitným službám.Vidíme sa síce zajtra,ale rozhodne aj o rok pri podobnej príležitosti a možno aj skôr. S pozdravom M.Niková

Bagetka - SH srdečne ďakuje.

Poďakovanie pani Knotekovej
prevzaté zo stránky info@eltico.sk

Touto cestou sa Vám chcem poďakovať za perfektne pripravené studené misy aj šalát. Všetci boli maximálne spokojní. Poskytla som kontakt na Vás aj ostatným.

Veľmi pekne ďakujeme, Vaša Bagetka - SH

Dobry den p.Tvrdon,

dakujem Vam velmi pekne, vsetko bolo chutovo vyborne aj krasne naaranzovane, Vase misy zozali velky uspech.

Este raz dakujem a urcite Vas odporucim dalej.

Pekny den

S pozdravom

Kancelária generálneho riaditeľa

Úsek Námestníka generálneho riaditeľa pre prevádzku

Generálne riaditeľstvo

Železnice Slovenskej republiky

Ďakujeme veľmi pekne za slová uznania.
Vaša Bagetka - SH

Dobry den pan Tvrdon,

sice o nieco neskor, ale velmi radi by sme Vam podakovali za velmi vkusne naaranzovane a mimoriadne chutne misy. Mali obrovsky uspech nielen u oslavenca ale aj u vsetkych hosti. Srdecne dakujeme.

Pozdravujeme zo Stavebnej fakulty.

Ďakujeme
BAGETKA - SH

Pán Tvrdoň,

chcem sa Vám veľmi pekne poďakovať za Party misu, bola som ňou očarená nielen ja. Môžem povedať, že s tak profesionálnym a milým prístupom sa človek málokedy stretne. Prajem Vám veľa tvorivej chuti do ďalších Vašich krásnych výtvorov.

Vďaka!

S pozdravom

Jana Bašková
Ďakujeme veľmi pekne.

Vaša Bagetka - SH 14.07.2014

Ďakujeme
Bagetka - SH

Pán Tvrdoň, ďakujem za úžasné mäsové misy. Pre tých, ktorí žijú zdravšie pochutnala ovocná misa, potešila aj oči ,
3 júna o 10:13 · Páči sa mi to
Bagetka - SH Ďakujem, som rád že chutilo !!!
Commented on by Ladislav Tvrdon · 4 júna o 13:58 · Páči sa mi to

Jedno z viacerých poďakovaní z facebooku.

Ďakujeme

Dobry den.
Chcela som Vam len napisat, ze misy si vsetci pochvalovali, hlavne ta zimna bola vyborna. Boli naozaj krasne spravene. Moja svokra bude od Vas zhruba o 2 tyzdne tiez objednavat nieco.
Dakujem a prajem este vela spokojnych zakaznikov.
S pozdravom
Petra Lalikova.

Ďakujeme za Vaše slová uznania, sú nám inšpiráciou do ďalšej práce.
Vaša Bagetka - SH

Ďakujem Vám za perfektné chlebíčky, ktoré ste mi 22/1/2014 dodali na Jašíkovu 2. Všetkým veľmi chutili a chválili ich, že také krásne a chutné chlebíčky ešte nejedli. Pýtali si kontakt, keby bolo treba na nejakú akciu zabezpečiť pohostenie, ktorý som im s radosťou odovzdala. Veľmi vyzdvihujem celkový profesionálny prístup Vašej spoločnosti od samotnej prezentácie na internete, kontakt so zákazníkom, potvrdenie objednávky, dovoz až na miesto a veľmi príjemný, ľudský prístup k zákazníkovi. Kiež by takých firiem bola viac. Ešte raz vďaka Horváthová

Ďakujeme Vaša Bagetka - SH

MILÍ ZÁKAZNÍCI
Pridajte sa na facebook medzi priateľov Bagetky - SH. Nájdete tam aktuálne foto z práve pripravených obložených mís, obložených chlebíčkov a rôznych ďalších výrobkov. Stránka Bagetky - SH Vám môže byť inšpiráciou aj pre Vaše rodinné oslavy a jubileá. Staňte sa našimi priateľmi !

Vaša Bagetka - SH

Pán Tvrdoň, chceme Vám veľmi pekne poďakovať za misy, ktoré boli jedinečné, vidno že boli robené z láskou, všetko bolo 100% čerstvé a veľmi chutné. Spríjemnili ste nám oslavu 80 narodenín, oslávenec bol v nemom úžase. Cením si aj dovoz a super balenie.
Ďakujeme a veríme, že Vaše služby ešte využijeme.

rodina Axamitová

POZOR ! POZOR ! POZOR ! POZOR ! POZOR !

Ctení zákazníci.
OD 1.1.2013
môžete Vaše objednávky pri preberaní uhrádzať nielen hotovosťou ale aj STRAVNÝMI LÍSTKAMI !!!
Ticket Restaurant, Vaša Stravovacia, Doxx, Chéque Déjeuner

POZOR ! POZOR ! POZOR ! POZOR ! POZOR !

Vaše EL TICO

Prvýkrát sme využili Vaše služby a neľutujeme. Misy boli krásne a bohaté, chlebíčky nevšedné. Určite doporučíme aj našim priateľom a známym. Len tak ďalej!
Ďakujeme,

rod. Drobná

Ďakujeme za krásne misy a chutné jednohubky. Naša oslava - aj vďaka ním - dopadla skvele.Veľmi nám chutili lososové a krevetové chlebíky. Na budúce s Vami určite počítame, a bude to čoskoro.
Do zjedenia,

rod. Matejovičová

Pekné, krásne, najkrajšie, iné slová nenachádzam. Pre túto krásu bola oslava veľmi obohatená, priatelia odchádzali spokojní. Bol to proste zážitok! Ďakujem.

rodina Hluchá

PONUKA 

Najpodstatnejšiu časť našej ponuky tvoria studené misy, ktorých obľúbenosť neustále narastá. Misy sa rozdeľujú do skupín podľa použitých surovín a cenových relácií. Obloženie mís ovocím a zeleninou je bohaté a závisí od sezónnej ponuky.


 • Misy Klasik – najobľúbenejšie misy na každú príležitosť.

 • Misy k jubileu – 1 alebo 2 misy podľa počtu číslic alebo písmen, zloženie ako Klasik.

 • Misy Luxus – rôzne kombinácie darov mora, kombinácie šuniek, paštét, prosciutta..a pod.

 • Misa Slovenská – super misa pre milovníkov tradičných domácich výrobkov, tlačenky, lalok, klobásy, slaninka, bryndza atď.

 • Misa Mozarella - neprekonateľná kombinácia chutí.

 • Misa Párty - malé 1000 g misy vhodné len tak, na zobnutie.

 • Misy Mäsové - veľmi chutné a obľúbené. Rôzne druhy mias a ich úprava ako, vyprážané rezne, pečené mäso, grilované mäsá, rolády, všetko v prevedení kuracie a bravčové mäso. Čistá váha 2000g upraveného mäsa zaručuje spokojnosť každého "jedáka".

 • Misa Zeleninová – milovníci čerstvej zeleniny si prídu na svoje nielen pri pohľade na takto pripravené misy. Misy plné vitamínov a zdravia.

 • Misa Zemiakový šalát – vhodná ako príloha k mäsovým misám.

 • Misa Ovocie - na Váš stôl sa určite hodí aj bohatá misa ovocia. Samozrejme, ponuka vychádza zo sezónnych možností.

 • Štajerský tekvicový olej – originál tekvicový olej vyrobený v oblasti Štajerska. Jeho neopakovateľnú chuť oceníte pri dochutení šalátov a mäsových mís. Má výraznú orieškovú chuť a je veľmi zdravý.


V našej ponuke sa nemenšej obľube tešia najmä obložené chlebíčky, ktoré Vám ponúkame vo viacerých verziách a ponukách (viď nižšie).


Občerstvenie príjemne osviežia aj kanapky a jednohubky, ktoré Vám ponúkame v rôznych zaujímavých kombináciach. Potešia i oko svojou pestrosťou (viď nižšie).


V ponuke máme i plnené bagety, mini bagetky a pletenky.


Čerstvé zeleninové šaláty Vám ponúkame upravené do porcii, alebo vo forme mís.


V našej ponuke ďalej nájdete:


 • Rôzne druhy banketového pečiva

 • Klasické pečivo

 • Chlieb krájaný balený – rôzne druhy

 • Domáca štrúdľa

 • Pagáče klasické a banketové

 • Moravské koláče (9 príchutí) klasické i banketové

 • nápoje

 • oriešky, chipsy podľa ponuky


Foto – ponuka 

Predajné ceny sú konečné. Nie sme platcami DPH.

MISY


Misa „ Klasik „ 2000 g a / k jubileu s jedným číslom / 2000 g  28,00 €

Misa „ K jubileu „ 2000 g 2 ks / pri dvoch čísliciach / 2000 g  56,00 €

Misa „ Špeciál „ 2000 g / šunková alebo syrová/ 2000 g  45,00 €

Misa „ Luxus „ 2000 g /morská alebo s luxusnými potravinami podľa dohody , obloženie / 2000 g  55,00 €

Misa „ Slovenská „ 2000g / tlačenky, klobásky, lalok, údené mäso, slaninka, bryndza, obloženie/ 2000 g  45,00 €

Misa „ Mozzarella „ 1500 g / mozzarella, paradajky, cherry paradajky, bazalka, balsamico, obloženie / 1500 g  35,00 €

Misa „ Párty „ 1000 g / syry, crekry, ovocie, oblož. / 1000 g  17,00 €

Misa „Mäsová na studeno „ 2300 g / rezne, mäso z  grilu, rolády, pečené mäsá, obloženie / 2300 g  45,00 €

Misa „ Kurací popcorn „ 2000 g / misa plná vyprážaných mini kúskov kuracích pŕs, obloženie / 2000 g  45,00 €

Misa „ Zeleninová „ 2500 g / zmes rôznej zeleniny podľa sezónnej ponuky / 2500 g  35,00 €

Misa „ Zemiakový šalát 2500 g  15,00 €

Misa „ Ovocie „ cca 5000 – 6000 g / zmes ovocia podľa sezónnej ponuky / 5000 – 6000 g  45,00 €

Tekvicový olej kapsule 10 ml / porcia / 10 ml  0,80 €

Tekvicový olej 100 ml vo fľaške 100 ml  7,00 €

CHLEBÍČKY


Klasik chlebíček / šunkový, salámový, syrový / 80 g  1,00 €
Zloženie:
Šunkový chlebíček: sendvič, nátierkové maslo, majonézový šalát, šunka, + obloženie
Salámový chlebíček: sendvič, nátierkové maslo, majonézový šalát, trvanlivá saláma, + obloženie
Syrový chlebíček: sendvič, nátierkové maslo, majonézový šalát, tvrdý syr, + obloženie

Duo chlebíček / kombinácia: šunka – saláma, šunka – syr, saláma – syr / 80 g  1,10 €
Zloženie: sendvič, nátierkové maslo, majonézový šalát, šun.,syr,sal. podľa výberu, pl. vajíčka + obl.

Trio chlebíček / kombinácia všetkých troch surovín / 80 g  1,10 €
Zloženie: sendvič, nátierkove maslo, majonézový šalát, pl. šunky , syra, salámy, pl. vajíčka + obloženie

Chlebíček s vajíčkom 80 g  1,30 €
Zloženie: sendvič, nátierkové maslo, majonézový šalát, šunka, ½ vajce, + obloženie

Chlebíček so Schwarzwaldskou šunkou 80 g   1,30 €
Zloženie: sendvič, nátierkové maslo, majonézový šalát, šunka, plátok vajca, + obl.

Chlebíček s maďarskou salámou 80 g  1,30 €
Zloženie: sendvič, nátierkové maslo, majonézový šalát, saláma, plátok vajca, + obl.

Chlebíček Cottage cheese 80 g  1,30 €
Zloženie: sendvič, maslo, cottage cheese , plátok vajíčka + obloženie

Chlebíček s nepravým lososom 80 g  1,80 €
Zloženie: sendvič, nátierkové maslo, nepravý losos, citrón, plátok vajca, + obloženie

Chlebíček s krevetami 80 g  1,80 €
Zloženie: sendvič, nátierkové maslo, ½ vajce, majonéza, lúpané krevety, citrón, + obloženie

Chlebíček s pravým lososom 80 g  2,50 €
Zloženie: sendvič, nátierkové maslo, údený losos, citrón, plátok vajca, + obloženie

JEDNOHUBKY


Klasik jednohubky na pečive / šunková, salámová, syrová, klobásková / 20 g  0,50 €

De luxe jednohubky na pečive s maďarskou salámou 25 g  0,70 €

so schwardwaldskou šunkou 25 g   0,70 €

s nepravým lososom 25 g   0,70 €

s kaviárom 25 g   0,70 €

s lososovou penou a krevetkou 25 g   0,70 €

s očkom 25 g   0,70 €

so šunkovou penou 25 g   0,70 €

s mäsovou penou 25 g   0,70 €

so salámovou penou 25 g   0,70 €

s penou z orechového syra 25 g   0,70 €

s mozzarellkou 25 g   0,70 €

s pareničkou 25 g   0,70 €

s enciánom 25 g   0,70 €

s kuracím popcornom 25 g   0,70 €

De luxe jednohubky na uhorke so šunkovou penou 30 g  0,85 €

so salámovou penou 30 g  0,85 €

s orechovo-syrovou penou 30 g  0,85 €

s mäsovou penou 30 g  0,85 €

s kockou eidamu 30 g  0,85 €

s enciánom 30 g  0,85 €

KANAPKY


Kanapka šunková, salámová, syrová 40 g  1,20 €

s drveným lososom 40 g  1,70 €

so schwarwaldskou šunkou 40 g  1,70 €

s debrecínkou 40 g  1,70 €

s maďarskou salámou 40 g  1,70 €

s orechovým syrom 40 g  1,70 €

s kaviárom 40 g  1,70 €

s pravým lososom 40 g  1,70 €

ZELENINOVÉ ŠALÁTY


Grécky šalát 320 g  3,50 €
Zloženie: hlávkový šalát, ľadový šalát, uhorka, paradajka, paprika, cibuľa, slaný syr, olivy, olivový olej, soľ, ocot

Šalát s kuracím mäsom 370 g  3,90 €
Zloženie: hlávkový šalát, čínska kapusta, kuracie mäso, kukurica, paradajka, paprika, uhorka, cibuľa, olivový olej, soľ, korenie, ocot, dressing

BAGETY A PLETENKY


Obložená pletenka 220 g  2,00 €

Mini bagetka plnená 110 g / rôzne druhy / 110 g  1,20 €

Bageta šunková 250 g  2,00 €
Zloženie: bageta, nátierka, šunka, syr, paradajka, paprika, čínska kapusta, dressing

Bageta syrová 240 g  2,00 €
Zloženie: bageta, nátierka, eidam, plesňový syr, paradajka, uhorka, čínska kapusta, dressing

Bageta salámová 240 g  2,00 €
Zloženie: bageta, nátierka, malokarpatská saláma, syr, paradajka, paprika, čínska kapusta, dressing

Bageta vegetarián 290 g  2,00 €
Zloženie: bageta, nátierka, syr, vajce, paradajka, paprika, uhorka, čínska kapusta, dressing

Bageta pikant 240 g  2,00 €
Zloženie: bageta, nátierka, pikantná saláma, syr, paradajka, kyslá uhorka, baraní roh, dressing

Bageta sedliacka 230 g  2,00 €
Zloženie: bageta, nátierka, slaninka, klobása, cibuľa, čínska kapusta, syr, dressing

Bageta so schwarwaldskou šunkou 250 g  2,50 €
Zloženie: bageta, nátierka, schwardzwaldská šunka, syr, paradajka, paprika, čínska kapusta, dressing

Bageta s kuracími kúskami 240 g  2,50 €
Zloženie: bageta, nátierka, grilované kuracie mäso, paradajka, syr, čínska kapusta, dressing

Bageta s tuniakom 270 g  2,50 €
Zloženie: bageta, nátierka, tuniak, vajce, syr, paradajky, čínska kapusta, dressing

Bageta s pravým lososom 230 g  3,50 €
Zloženie: bageta, nátierka, losos pravý plátky, vajce, hlávkový šalát, citrón, dressing

ŠTRÚDLE


Jablko – orech 80 g  1,20 €

Mak – višne 80 g  1,20 €

Tvaroh – višne 80 g  1,20 €

PAGÁČE


Pagáč oškvarkový / syrový 50 g   0,60 €

Pagáč oškvarkový / syrový - banketový 25 g  0,40 €

MORAVSKÉ KOLÁČE


Moravský koláč 65 g / makový, tvarohový, čokoládový, orechový, vanilkový, marhuľový, čučoriedkový, broskyňový / 65 g  0,80 €

Moravský koláč – banketový 40 g / makový, tvarohový, čokoládový, orechový, vanilkový, marhuľový, čučoriedkový, broskyňový / 40 g  0,50 €

PEČIVO A CHLIEB

BANKETOVÉ PEČIVO


Banketky 25 g  0,17 €

Banketky celozrnné 25 g  0,25 €

Banketky špaldové 25 g  0,30 €

PEČIVO


Pletenka / čistá, sypaná – soľ, mak, sezam 135 g  0,50 €

Rožok obyčajný 50 g  0,20 €

Žemľa obyčajná 60 g  0,30 €

Žemlička mini 10g  0,15 €

CHLIEB


Chlieb balený krájaný zemiakový 900 g  2,50 €

Chlieb balený krájaný 700 g  2,00 €

NEALKO NÁPOJE


Džús v  skle 0,2 l – 0,25 l rôzne druhy podľa ponuky fľ.  0,90 €

Minerálka v  skle 0,33 l - 0,25 l rôzne druhy podľa ponuky fľ.  0,80 €

Coca cola, Fanta, Sprite, Zero, Kofola v  skle 0,33 l fľ.  1,10 €

Coca cola, Fanta, Sprite, Zero, Kofola 2 l fľ. ks  2,50 €

Coca cola, Pepsi cola nápoje rôzne druhy 1,5 l fľ. ks  2,00 €

Minerálka rôzne druhy podľa ponuky 1,5 l fľ. ks  1,50 €

Džús 100 % 1 l rôzne druhy podľa ponuky ks  2,30 €

Zapožičanie inventára


Zapožičanie inventára do 100 osôb Cenník zašleme na požiadanie zákazníka.  cena dohodou

 

 


Copyright © 2009 El Tico - www.eltico.sk | Všetky práva vyhradené. Site by: Plat4M